Pret brīvā interneta cenzūru

Saskaņā ar saukli #SaveYourInternet, pirātu partija un dažādas citas partijas, alianses un privātpersonas aicina visā Eiropā iebilst pret augšupielāžu filtru ieviešanu un Eiropas blakustiesībām. 26. augustā demonstrējumi notiks divdesmit Eiropas pilsētās, tostarp Berlīnē, Frankfurte, Hamburgā, Minhenē, Parīzē un Štutgartē.

“Pirms mēneša mēs izveidojām vēsturi: mēs pārtraucām likumu, kas ievērojami ierobežoja mūsu vārda brīvību. Tas ir bijis nepieredzēts spēcīgu lobiju uzvarētājs, vienmēr uzstājot uz autortiesību turpmāku ierobežošanu. “

saka Džeija Reda, pirātu partijas deputāte. Svētdien viņa runās ar protestētājiem Berlīnē.

Pēc tam, kad jūlijā tika noraidīti komisijas plāni, likumprojekta saturs tiek apspriests vēlreiz. Septembrī Eiropas Parlaments balso par augšupielāžu filtru un papildu autortiesību noņemšanu no ES autortiesību reformas. Tāpēc Pirate partija mobilizē starptautiskās demonstrācijas kopā ar Atvērto zināšanu fondu, digitālo vadību un asociāciju LOAD e.V.

“Ar gandrīz vienu miljonu parakstu sabiedrība ir skaidri parādījusi, ka viņi noraida augšupielādes filtru un saista nodokļus. Tagad mēs atkal atdosim šo protestu uz ielas. Sabiedrības spiediens ļāva mums uzvarēt pirmo balsošanu. Šos panākumus mēs atkārtojam septembrī! ”

Ute Elisabeth Gabelmann, Pirate partijas politiskais direktors, ir pārliecināts.

“Saturu lobijs šobrīd mēģina aizskart Eiropas mēroga anti-upload un link-kontroles protestus kā mašīnu kontrolētu” simulāciju”

brīdina Patriks Breijers (Patrick Breyer), pazīstamais pilsoņu tiesību aktīvists un vadošais pirātu partijas kandidāts 2019. gada Eiropas vēlēšanām.

“Tajā # SaveYourInternet rīcības dienā, mēs pierādīsim uz ielas, cik reāls protests ir! Mūsu vārda brīvība nedrīkst tikt novietota algoritmu vai privātuma sensora rokās. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *